HAKKIMIZDA;

MEYİL Elektromekanik Müh. Ltd. Şti., Ostimde iş ve inşaat makinaları, vinçler, beton santralleri ve özel tasarım makinalar – özel tasarım çelik konstrüksiyon binalar üretimi ile faaliyete başlamıştır.

MEYİL’ in yöneticileri, Mühendisleri ve çalışanları Ostim Organize Sanayi bölgesinde, proje, Ar-Ge mühendisliği, imalat yöneticiliği görevlerini 21 senedir yürütmektedir.

MEYİL Mühendislik kurulumu ile birlikte, beton santralleri, Petlas (özel tasarım makinaları), Erişim makine (yüksek tonajlı çelik konstrüksiyon imalatları) gibi büyük firmaların proje-imalat ve montaj ihtiyaçlarına cevap vermeye başlamıştır.

Tasarım Farktır sloganı ile yola çıkan MEYİL mühendislik farkını ortaya koyarak 300 m2 bir üretim alanı ile başlayıp, çok kısa bir süre zarfında 1650 m2 bir üretim alanını faaliyete geçirmiştir.

MEYİL mühendislik, farkı oluşturan tasarıma önem vererek, 20 seneyi aşkındır ürettiği beton santrali, yük asansörü, kırma eleme, özel projeler alanlarında proje, Ar-Ge, imalat ve montaj proseslerini hassasiyetle yöneterek müşteri memnuniyeti ilkesini perçinlemiştir.

MEYİL Mühendislik tecrübenin getirdiği kalite anlayışı ile Proje, Ar-Ge ile başlayan kalite serüvenine ciddiyetle eğilmektedir. Kalite anlayışının getirdiği tüm imalat proseslerini hassasiyet ile ve formal bir şekilde takip edebilmekte ve kayıt altına alabilmektedir.

İmalat prosesleri, malzeme giriş kontrolünden başlayarak, kesim-büküm kontrol, imalat kontrol, kaynak kontrol, boya kontrol proseslerini tüm ekip biri birinin müşterisi mantığı ile teslim almaktadır.

MEYİL mühendislik 20 seneyi aşkın tecrübesinden faydalanarak Rusya temsilciliğini faaliyete geçirmiştir.

 2014 Meyil Mühendislik.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Areta / Yazılım Akılx